Jan -Feb -Mrt
Apr -Mei-Jun
Jul-Aug-Sep
Okt-Nov-Dec
 
Deelnemerslijst Ter Apel 31 maart
28-03-2024

Hieronder zie je de mooie deelnemerslijst voor Ter Apel met weer volle bak bangerstox en maar liefst 21 2.0 Hotrods die later in het jaar nog gaan strijden in Ter Apel om het Europees kampioenschap


2.0 Hotrods 5 Fabian Louppen

2.0 Hotrods 9 Rene Zurhausen

2.0 Hotrods 18 Rik van de Linden 

2.0 Hotrods 26 Niek van den Akker

2.0 Hotrods 42 Ad Melissant

2.0 Hotrods 45 Sascha Baer

2.0 Hotrods 51 Niklas Klaka

2.0 Hotrods 58 Sandro Schoofs

2.0 Hotrods 87 Bas Veldkamp 

2.0 Hotrods 99 Manfred Baer

2.0 Hotrods 116 Frank Nohring

2.0 Hotrods 122 Jorden Vowinkel

2.0 Hotrods 144 Christian Simon

2.0 Hotrods 167 Sander vd Heijden

2.0 Hotrods 220 Djoa Renders

2.0 Hotrods 301 Alex Elesen

2.0 Hotrods 312 Rick Laurijssen

2.0 Hotrods 450 Fabian Baer

2.0 Hotrods 747 Marius Bert

2.0 Hotrods 997 Niklas Willemsen

2.0 Hotrods 999 Joost Litjens


Bangerstox 2 Olaf Katuin

Bangerstox 2 Youri Smit

Bangerstox 13 Gert-Jan Kiel

Bangerstox 16 Nick Lutjes

Bangerstox 16 Robert Doldersum

Bangerstox 17 Arnold Wolgen

Bangerstox 17 Niels Ijpelaar

Bangerstox 18 Remon Keizer

Bangerstox 19 Roy De Hoog

Bangerstox 20 Michel Snijder

Bangerstox 21 Reina Poelman

Bangerstox 23 Korne Zijl

Bangerstox 25 Berend Stokebrook

Bangerstox 26 Johan Roosien

Bangerstox 27 Gabi Hensbergen

Bangerstox 32 Herman Temmen

Bangerstox 69 Ben Huitsing

Bangerstox 69 Bart Jaspers Faijer

Bangerstox 73 Bjorn Dijkema

Bangerstox 76 Damian De Vries

Bangerstox 78 Gerard Baron

Bangerstox 81 Michel Stender

Bangerstox 104 Gerald Koree

Bangerstox 111 Marcel Hatzmann

Bangerstox 112 Patrick Sanders

Bangerstox 113 Lieuwe Minnema

Bangerstox 129 Dennis Van Burk

Bangerstox 159 Eelco Van der Veen

Bangerstox 187 Hessel Faber

Bangerstox 189 Jeffrey Ijsenbrand

Bangerstox 256 Brian Prins

Bangerstox 259 Thomas Machiela

Bangerstox 269 Jan Jongsma

Bangerstox 310 Kimberly Bos

Bangerstox 312 Sybo Huizenga

Bangerstox 313 Fritz Hassing

Bangerstox 314 Berend jan Veenstra

Bangerstox 317 Brian Van velzen

Bangerstox 318 Mitchel Prenger

Bangerstox 357 Bernard Eckelhoff

Bangerstox 379 Bram Keizer

Bangerstox 386 Bert Venema

Bangerstox 397 Klaas Veenstra

Bangerstox 423 Dennis Melessen

Bangerstox 451 Pieter Veenstra

Bangerstox 462 Yoerie Renkema

Bangerstox 469 Martijn Heidekamp

Bangerstox 471 Sjoerd Postma

Bangerstox 501 Rowan Damsma

Bangerstox 506 Rutger Betten

Bangerstox 526 Patrick Smit

Bangerstox 605 Dennis De Jong

Bangerstox 617 Pieter Postma

Bangerstox 627 Rick Strobos

Bangerstox 636 Janwillem Ploeger

Bangerstox 647 Sander Hooijer

Bangerstox 653 Thomas Wiersma

Bangerstox 707 Téan Rooks

Bangerstox 718 Michael de Jong

Bangerstox 732 Andries Minnema

Bangerstox 760 Damon Osinga

Bangerstox 808 Germ Hoekstra

Bangerstox 812 Marten Postma

Bangerstox 823 Michel De Vries

Bangerstox 823 Jan Gosevoort

Bangerstox 884 Rinke Terpstra


BMW CUP 10 Mike Wempe

BMW CUP 11 Dennis Van Veen

BMW CUP 12 Jurgen Blaauw

BMW CUP 14 Rowen Snijder

BMW CUP 17 Equipe Bolk/Stoffers

BMW CUP 18 Rick Feenstra

BMW CUP 27 Jordy Hassing

BMW CUP 32 Geert Philips

BMW CUP 33 Justin Philips

BMW CUP 34 Julian Philips

BMW CUP 35 Michel de Jonge

BMW CUP 114 Equipe Snijder/Huisman

BMW CUP 118 Bryan Jongbloed

BMW CUP 133 Equipe Boes & van Wieren


Juniorenklasse 17 Zoe van Wieren

Juniorenklasse 74 Cato Caspers

Juniorenklasse 212 Jonas Kruger


National Hotrods 6 John van den Bosch

National Hotrods 9 Bernd Horstkamp

National Hotrods 14 Patrick vd Werff

National Hotrods 16 Iwan Heins

National Hotrods 17 Johan Sanders

National Hotrods 18 Jeffrey Zwiep

National Hotrods 33 Reimon Bos

National Hotrods 51 Mark Teuben

National Hotrods 224 Merlin Beganovic

National Hotrods 226 Nico Storb

National Hotrods 508 Arno Gons


Rookie Rods 5 Patrick Hoesen

Rookie Rods 8 Damon Schulte

Rookie Rods 11 Dennis van Veen

Rookie Rods 17 Equipe Boes & van Wieren

Rookie Rods 18 Amber Jongbloed

Rookie Rods 22 Equipe De Haan & Janssen

Rookie Rods 23 Equipe Wolters & Stanneveld 

Rookie Rods 30 Equipe van den Akker/Caspers

Rookie Rods 34 Keano Boes

Rookie Rods 38 Danny van Steijn

Rookie Rods 116 Brian Doddema

Rookie Rods 117 Heinny Boekelo

Rookie Rods 119 Danny Bos

Rookie Rods 180 Quinten Eenjes

Rookie Rods 205 Sylvano Lubbers

Rookie Rods 269 Andre Mulder

Rookie Rods 317 Raymond Kuiper


Standaard 2000 7 Ruben Schans

Standaard 2000 16 Alko Scholtens

Standaard 2000 28 Michael Birke

Standaard 2000 36 Bas Brakels

Standaard 2000 38 Bas Van der Straat

Standaard 2000 64 Michel van der Zwaag

Standaard 2000 77 Daniel Birke

Standaard 2000 183 Erwin Moorman


SuperRods 8 Kevin Zwiep

SuperRods 9 Bernd Horstkamp

SuperRods 10 Randy Woppenkamp 

SuperRods 19 Ad Monster

SuperRods 21 Johan Zwiers

SuperRods 25 Catrinus Vochteloo

SuperRods 28 Edward-jan Walsma

SuperRods 29 David Bonnarens

SuperRods 32 Willem Blauw

SuperRods 37 Rijn Claij

SuperRods 62 Misha Beerlings

SuperRods 99 Danny Lubben

SuperRods 116 Jordy Lanting

SuperRods 246 Harm Veenstra

SuperRods 508 Marcel Koerts


Bron NNO Ter Apel




Terug naar Mrt (2024)