Jan -Feb -Mrt
Apr -Mei -Jun
Jul -Aug -Sep
Okt-Nov-Dec
 
Racedata Speedway Emmen 2023 Definitief
14-01-2023
In het schema  op de afbeelding staan de racedata met de bijbehorende klassen per racedag. Het is wederom een overvol programma met hopelijk supergave racedata. Voor zowel de stockcar,- als de bangerklassen volgt er in een later stadium nog een apart bericht met verdere inhoudelijke info over de komende wedstrijddagen. 

De Stockcar f1 en de stockcar f2 rijden in 2023 een keer vaker als vorig jaar. De junioren rijden net als vorig jaar 3 keer. De 2l saloon Stockcars rijden een keer minder vaak. 

Bij de bangers hebben we een nieuwe klasse in de vorm van de limited bangers. Daarnaast rijden zowel de Pre90, unders en Van bangers 1 keer dit jaar. De fwd, micro, Unlimited bangers en de saloonstox komen net zo vaak in actie als vorig jaar! 
Al met al denken we weer een spectaculaire race agenda te hebben. Laten we hopen op net zo gaaf seizoen als 2022. We hebben er alvast zin in. Wij hopen jullie ook! Hopelijk tot ziens bij de Season Opener!

ASE Emmen

Terug naar Jan (2023)