Deelnemers WK F2 Kings Lynn
31-08-2022

Een echte invasie vanaf het continent voor het WK F2 in Kings Lynn. Wim Peeters won hem al 2 keer en het zou mooi zijn als hij dit jaar ook weer mee zou gaan naar het continent.


Hieronder de deelnemers


Defending World Champion - Gold Roof


647 Chris Burgoyne - Falkirk


 


European Champion - Red & Yellow Checks


7 Gordon Moodie - Windygates


 


British Champion - Black & White Checks


183 Charlie Guinchard - Cheshunt


 


Superstar - Red Roof & Flashing Lights


3 Liam Rennie - Glasgow


38 David Polley – Manea


H30 Toon Schut – Dordrecht, The Netherlands


H124 Wim Peeters – Nijmegen, The Netherlands


G139 Justin Albrecht   Monchengladbach, Germany


H154 Kay Lenssen – Baarlo, The Netherlands


184 Aaron Vaight - Ormskirk


H186 Ricardo Schmidt – Nijmegen, The Netherlands


H410 Jelle Tesselaar – Winkel, The Netherlands


H447 Patrick Tersteeg – Bodegraven, The Netherlands


542 Steven Gilbert - Liskeard


NI918 Shea Fegan – Belfast, Northern Ireland


 


World of Shale Champion - Twin Gold Stripes


129 Charley Tomblin - Spalding


 


Star Grade - Red Roof


9 Harley Thackra - Huddersfield


NI 74 Jonny Stirling – Nutts Corner, Northern Ireland


H78 Jorrit van der Wal – Neijernirdum, The Netherlands


127 Matt Stoneman - Uffculme


H129 Michael Schutter – Noorden, The Netherlands


H131 Rutger Veenstra – Nijland, The Netherlands


149 Reece Cox - Wisbech


226 Billy Webster – Leeds


H231 Peter Schut - Dordrecht, the Netherlands


324 Jordan Thackra - Huddersfield


H325 Jelmer Plantenga – Oud Leije, The Netherlands


377 Daz Shaw - Castleford


H391 Danny Smidt – Nijmegen, The Netherlands


488 Liam Bentham - Ormskirk


527 James Riggall - Skegness


* 560 Luke Wrench - Crewe


606 Andrew Palmer - Peterborough


618 Ben Lockwood - Huddersfield


H625 Wilco Terpstra – Hallum, The Netherlands


674 Steven Burgoyne - Falkirk


*890 Paul Rice - Ideford


*915 Jamie Jones – Stoke on Trent


H929 Colin Schutter – Noorden, The Netherlands


968 Micky Brennan - Nelson


992 Harley Burns - Kettering


 


A Grade - Blue Roof


5 Ayrton Mills - Southampton


H29 Cor Schutter – Noorden, The Netherlands


69 Ben Chalkley- Arlesey


103 Jack Issitt - Spalding


H126 Sjoerd Kranenburg – Papekop, The Netherlands


136 Kyle Taylor - Middlewich


*142 Jonathan Hadfield - Buxton


195 Mike Phillips - Forres


225 Tony Blackburn - Leeds


H229 Tjalle Greidanus – Franeker, The Netherlands


H247 Mick Verlaan – Wervershoof, The Netherlands


H686 Klaas Jan Visser – Kollomerzwaag, The Netherlands


700 Adam Rubery – Brierley Hill


776 Daniel Roots - Guildford


787 Ollie Hertzog - Altrincham


790 James Waterfall - Spalding


801 Jack Cave - Nottingham


880 Jack Witts – Charnock Richard


905 Rob Mitchell - Nelson


*960 Ady Whitehead - Barnoldswick


 


B Grade - Yellow Roof


43 Marcus Gilbert – Kings Lynn


47 Greg McKenzie - Banbury


59 Lee Dimmock - Congleton


H99 Sjeng Smidt – Nijmegen, The Netherlands


113 Pat Issitt - Spalding


116 Courtney Smith - Thetford


H139 Jarno vd Wal – Nijland, The Netherlands


147 Aiden Derry - Alfreton


156 Danny Macvarish - Alfreton


180 Courtney Witts – Chorley


188 Aaron Patch – Winsford


209 Kev Cope – Rugby


**210 Tristan Claydon – Newcastle Under Lyne


NI222 Jordan Wright – Northern Ireland


231 Matthew Clayton - Thetford


344 Luke Woodhull - Loughborough


374 Kai Lindsey - Leeds


393 Danny McCarthy – Kings Langley


414 Josh Rayner - Cambridge


*445 Mark Dorrill – Newport Pagnell


464 Matt Linfield - Horsham


482 Dale Seneschall - Boston


*524 Michael Wallbank - Clitheroe


577 Jack Hughes - Flitwick


578 Mark Gibbs - Leek


597 Barry Clow - Spalding


612 Dan Booth - Spalding


715 Scott Aldridge – Kings Lynn


724 Tom Pell - Boston


888 David Stevens - Bedford


 


C Grade - White Roof


169 Chloe Clarke – Skelmersdale


H239 Kevin vd Wal – Nijland, The Netherlands


336 Ben Cole – Downham Market


351 Gavin Mason - Holbeach


363 Jack Sherratt – Stoke on Trent


544 James Rogers - Kidderminster


582 Tomson Streets - Bolton


604 Alfie Allard - Wisbech


662 Steve Wycherley – Spalding


795 Jason Clow - Spalding


925 Jake Wilson - Huddersfield


926 Joshua Wilson - Huddersfield


929 Harry Hensby – Kings Lynn


962 Graham East - Tamworth


 

Bron Trackstar

 


Terug naar Aug (2022)