Deelnemers)programma Posterholt 10 juli
08-07-2022
Zondag 10 juli aanvang 11.30
11:00 uur PAC Kids

1 2 3

BriSCA F2 White & Yellow 16 ronden
1e Manche Ministox 15 ronden
1e Manche Sprint 1300 15 ronden
1e Manche Formule Toyota 15 ronden
1e Manche BriSCA F2 junior 16 ronden
1e Manche National Hot Rod 20 ronden
1e Manche BriSCA F2 16 ronden
1e Manche Stock Rod 18 ronden
1e Manche Saloon Stock Car Posterholt 16 ronden

2e Manche Ministox 15 ronden
2e Manche BriSCA F2 16 ronden
2e Manche Sprint 1300 15 ronden
2e Manche Formule Toyota 15 ronden
2e Manche National Hot Rod 20 ronden
2e Manche BriSCA F2 junior 16 ronden
2e Manche Stock Rod 18 ronden
3e Manche BriSCA F2 16 ronden
2e Manche Saloon Stock Car Posterholt 16 ronden
3e Manche BriSCA F2 junior 16 ronden
Finale Ministox 15 ronden
Finale Sprint 1300 15 ronden
Finale Formule Toyota 15 ronden
Finale BriSCA F2 junior 18 ronden
Finale National Hot Rod 25 ronden
Finale Dutch Championship Stock Rod 18 ronden
Finale BriSCA F2 20 ronden
Finale Saloon Stock Car Posterholt 16 ronden

Next race zaterdag en zondag 6 en 7 augustus

Hieronder de deelnemers

Toyota

François Damen
Andre Scharwat
Mirco
Calvin Storb
Derk Siebers
Jonas Wessels
Sjoerd Martens

Ministox

Djano netten
Jessy Rozema
Noël Peggen
Raf ijzermans

National Hot rods

John van den Bosch
Jeffrey roeffen
Guido Wagner
Roland Sudniks
Jeroen Kurvers
Winnie Holtmans
Tim Dreschel
Erik Roeffen
Lars Dreschel
Pieter van Logten

PAC saloonstockcars

Davy salens
Jack opgenort
Staf Peeters
Berry over
Robert Müllers
Maikel sijstermans
Luc roelofs
Benny Nuyts
Joost vd ouweland
Tom verwaest
Louis Haagen
Johan segers
hans van boxel

Sprint 1300

Alessandro Nicoletti
Geert schoonbrood
Ard Hermans
Joyce abcouwer
STEFAN Wodzinski
Antonio Verheijen
Hessel Verheijen
Roy leune
Martin van
Huijgevoort
Roger Geurts
Hardo schachtebeck
Dion Loderus
Frank loderus

Stockcar F2

Peter Tegelbeckers
Sem van Rengs
Johan swinkels
Justin Albrecht
Laura Vervuurt
Jordy gielen
Johan Ots
Miklo smeets
Bert van den heuvel
Wesley Leenhouts
Nigel Stegmeijer
Giel Kubben
Gerrit Huussen
Tim schoenmakers
Piet Huussen
Wim peeters
Xander v Wylick
Bram Leenhouts
Bjorn Donkers
Dwain Rozema
Peter Baer
Christiaan janssen
Antoine Simons

F2 junioren

Jaisen Schouten
Aaron Terpstra
Nico Storb
Alejandro Smeets
Rik Maessen
Angel Rozema



Deelnemerslijst 10 juli Dutch championship Stockrods

Mikel huijskens
Daan dohmen
Rick Thewissen
Oliver Kristeleit
niels verkooijen
Priscilla sijstermans
Justin Kühnen
Michael Domburg
kevin van oost
Frans Clement
Pascal Peters
Jori Tielemans
Markus Laumen
Denis Schmitz
Tamara Starren
Bastiaan Ghielen
Dennie starren
Edwin meuwissen
Elly Thissen
Cobus Rozema
Liam smith

PAC Posterholt

Terug naar Jul (2022)