Ovalracing Ter Apel 17 april
13-04-2022
Vervolg seizoen INT. NK Ovalracing 2022, op zondag 17 april (1e paasdag) in Ter Apel!!

Beste ovalracingfans,

Op 27 maart, ging het Int. Nederlandskampioenschap Ovalracing weer van start in het autosportstadion De Polderputten in Ter Apel. De coureurs en de racefans wisten het circuit, na twee jaar door corona-maatregelen geplaagd te zijn, weer in grote getalen te vinden. Op het ovale asfalt werd op het scherpst van de snede gestreden voor de eerste te verdelen punten voor de strijd om het Nederlandskampioenschap in zeven verschillende klasses. Traditioneel staat de tweede ronde van het kampioenschap op 1e paasdag op het programma.  Aanstaande zondag 17 april zal vanaf 11.30 uur het motorengebrul dan ook weer klinken in autosportstadion de Polderputten in Ter Apel. De weersvoorspellingen zijn beloven veel goeds, zodat we onder een heerlijk lente-zonnetje kunnen genieten van full-speed autosport.

De deelnemersaantallen in de meeste klasses zijn weer flink gestegen ten opzichte van de openingsraces. Daarnaast zullen meer dan 50 Bangerstoxcoureurs als gastklasse aan de start staan om voor het nodige spektakel te zorgen.

De volgende klasses zullen op zondag 17 april (1e paasdag) a.s. vanaf 11:30 uur aan de start verschijnen:

- Junioren - Rookie Rods - BMW CUP - SuperRods - Standaard 2000 - 2.0 Hotrods - National Hotrods - Bangerstox 
(coureurs voor de reguliere ovalracing klassen kunnen zich nog inschrijven via het digitale inschrijfformulier op www.ovalracing-terapel.nl)

De entreetickets kunnen ook dit jaar nog steeds in de online voorverkoop gekocht worden via www.ovalracing-terapel.nl
Maar ook zijn de tickets, tegen contante betaling, gewoon aan de kassa verkrijgbaar.

Klik hier om direct uw eventuele tickets te kopen:

We hopen u snel weer te ontmoeten bij onze ovalraces!

Met vriendelijke autosportgroet,

Noord Nederlandse Ovalracing Ter Apel
www.ovalracing-terapel.nl
info@ovalracing-terapel.nl


Terug naar Apr (2022)