Het weer begon zo mooi! Er werd zelfs gesproeit tegen het stof...
een half uur later begon het te regenen, en dat is nooit meer opgehouden.
Daardoor werd de baan erg slecht, waardoor het bijna elke race glijden was, hierdoor ging de spanning een beetje uit de races.
Jammer voor rijders, publiek en organisatie.
€ 1000,- Voor de Finale winnaar Vrije standaard in Visvliet.
-
- Member
- Berichten: 164
- Lid geworden op: Zo 25 Jun, 2006 12:57 pm [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
-
- Member
- Berichten: 370
- Lid geworden op: Ma 30 Mar, 2009 1:35 pm
- Locatie: Losdorp
- Contact:
UITSLAGEN VISVLIET 23 JULI 2011
Standaardklasse 2200
1 802 Haitze Idzenga Drachten
2 597 Erwin Hoekstra Buitenpost
3 535 Arjen Dotinga Wouterswoude
4 564 Arnold v/d Veen Roden
5 569 Albert Maris Roden
6 527 Kristiaan Nieboer Peize
7 525 Andre Linker Jonkersvaart
8 504 Louis Lijklema Augustinusga
9 873 Peter Haagsma Augustinusga
10 555 Ronald Rienstra Heerenveen
11 534 Tinus Bouius Driesum
12 588 Arno Hardholt Dokkum
Damesklasse
1 596 Sigrid Haagsma Augustinusga
2 816 Marijke v/d Vegt Paasloo
3 532 Wietske van der Veen Gerkesklooster
4 510 Wietske Kooistra Onbekend
5 5 Chantal Eilander Burum
6 385 Hillie Stanneveld Schoonoord
7 870 Evelyn Zijlstra Munnikenzijl
8 572 Kirsten Visser Sint Annaparochie
9 525 Amanda Mispelaar Jonkersvaart
Junioren
1 44 William Polling Eelde
2 46 Rins Teitsma Burgum
3 22 Jeroen de Boer Emmeloord
4 10 Lars Boersma Eastermar
5 45 Martijn Teitsma Burgum
6 508 Baukje Kooistra Harkema
7 26 Pieter Veenstra Burgum
8 1 Marcel Nieboer Peize
9 59 Jeffrey Zwiep Schoonoord
Standaardklasse 1800
1 511 Arno de Vries Steggerda
2 20 Chiel Blok Luttelgeest
3 590 Wim Hofstede Surhuisterveen
4 577 Rinke Balstra Jubbega
5 515 Derk Peters Tynaarlo
6 574 Jille Veening Lucaswolde
7 68 Kerwin van Wolde Middelstrum
8 154 Sikke van der Veen Damwoude
9 512 Alex Ytsma Augustinusga
Sprint 2000
1 138 Arjan Kinds Yde
2 154 Hein Hut Lutjegast
3 174 Peter Tjepkema Rijperkerk
4 199 Simon de Wit Anna Paulowna
5 121 Hendrik Hut Sebaldeburen
Regio klasse
1 191 Hendrik Holtrop Surhuzum
2 840 Peter Solle Lutjegast
3 143 Gert Jan de Vries Veenwoude
4 21 Jeroen Wekema Yde
5 1 Arjen Santhuizen Blija
6 575 Hidde Fekkes Burgum
7 5 Kees Eilander Burum
8 14 Appie de Wilde Noord Bergum
9 340 Hendrik Solle Stiens
10 204 Bennie van Houten Leens
11 3 Wim Pera Doezum
12 12 Roel Hazelhof Oldekerk
Vrije Standaardklasse
1 616 Ronald Wekema Yde
2 661 Sietse v/d Heide Olderbekoop
3 620 Jan Douwe van der Veen Burgum
4 45 Hielke Hindriks Paterswolde
5 20 Lowie Hoedt sr Heerhugowaard
6 635 Bart Meester Tjalleberd
7 622 Bert Zuur Eelde
8 637 Harry Huismans Wetering
9 62 Rob Oostrum Grootebroek
10 626 Jan Hardenberg Yde
11 670 Sjoerd de Jager Gorredijk
12 697 Anders Pietersma Zwaagwesteinde
Keverklasse 1600
1 472 Johannes Kuiper Oosterwolde
2 414 Chris Wekema Tynaarlo
3 494 Rien van Nieuwenhoven Oranje
4 415 Sytze Bergsma Kootstertille
5 493 Henk van Nieuwenhoven Oranje
6 533 Hendrik Jan Praamstra Kootstertille
Standaardklasse 2200
1 802 Haitze Idzenga Drachten
2 597 Erwin Hoekstra Buitenpost
3 535 Arjen Dotinga Wouterswoude
4 564 Arnold v/d Veen Roden
5 569 Albert Maris Roden
6 527 Kristiaan Nieboer Peize
7 525 Andre Linker Jonkersvaart
8 504 Louis Lijklema Augustinusga
9 873 Peter Haagsma Augustinusga
10 555 Ronald Rienstra Heerenveen
11 534 Tinus Bouius Driesum
12 588 Arno Hardholt Dokkum
Damesklasse
1 596 Sigrid Haagsma Augustinusga
2 816 Marijke v/d Vegt Paasloo
3 532 Wietske van der Veen Gerkesklooster
4 510 Wietske Kooistra Onbekend
5 5 Chantal Eilander Burum
6 385 Hillie Stanneveld Schoonoord
7 870 Evelyn Zijlstra Munnikenzijl
8 572 Kirsten Visser Sint Annaparochie
9 525 Amanda Mispelaar Jonkersvaart
Junioren
1 44 William Polling Eelde
2 46 Rins Teitsma Burgum
3 22 Jeroen de Boer Emmeloord
4 10 Lars Boersma Eastermar
5 45 Martijn Teitsma Burgum
6 508 Baukje Kooistra Harkema
7 26 Pieter Veenstra Burgum
8 1 Marcel Nieboer Peize
9 59 Jeffrey Zwiep Schoonoord
Standaardklasse 1800
1 511 Arno de Vries Steggerda
2 20 Chiel Blok Luttelgeest
3 590 Wim Hofstede Surhuisterveen
4 577 Rinke Balstra Jubbega
5 515 Derk Peters Tynaarlo
6 574 Jille Veening Lucaswolde
7 68 Kerwin van Wolde Middelstrum
8 154 Sikke van der Veen Damwoude
9 512 Alex Ytsma Augustinusga
Sprint 2000
1 138 Arjan Kinds Yde
2 154 Hein Hut Lutjegast
3 174 Peter Tjepkema Rijperkerk
4 199 Simon de Wit Anna Paulowna
5 121 Hendrik Hut Sebaldeburen
Regio klasse
1 191 Hendrik Holtrop Surhuzum
2 840 Peter Solle Lutjegast
3 143 Gert Jan de Vries Veenwoude
4 21 Jeroen Wekema Yde
5 1 Arjen Santhuizen Blija
6 575 Hidde Fekkes Burgum
7 5 Kees Eilander Burum
8 14 Appie de Wilde Noord Bergum
9 340 Hendrik Solle Stiens
10 204 Bennie van Houten Leens
11 3 Wim Pera Doezum
12 12 Roel Hazelhof Oldekerk
Vrije Standaardklasse
1 616 Ronald Wekema Yde
2 661 Sietse v/d Heide Olderbekoop
3 620 Jan Douwe van der Veen Burgum
4 45 Hielke Hindriks Paterswolde
5 20 Lowie Hoedt sr Heerhugowaard
6 635 Bart Meester Tjalleberd
7 622 Bert Zuur Eelde
8 637 Harry Huismans Wetering
9 62 Rob Oostrum Grootebroek
10 626 Jan Hardenberg Yde
11 670 Sjoerd de Jager Gorredijk
12 697 Anders Pietersma Zwaagwesteinde
Keverklasse 1600
1 472 Johannes Kuiper Oosterwolde
2 414 Chris Wekema Tynaarlo
3 494 Rien van Nieuwenhoven Oranje
4 415 Sytze Bergsma Kootstertille
5 493 Henk van Nieuwenhoven Oranje
6 533 Hendrik Jan Praamstra Kootstertille
Ook iedere maand een mooie digitale autocross magazine ontvangen, wordt nu GRATIS lid van DeCrozz.nl
-
- Member
- Berichten: 164
- Lid geworden op: Zo 25 Jun, 2006 12:57 pm [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 16 gasten